شرکت پلی ساز تولیدکننده گرانول اتصالات آبیاری - پ پ اتصالات

چرا گرانول اتصالات تولید شرکت پلی ساز؟

 بدون شک یکی از عوامل توسعه کشاورزی، کاربرد روزافزون مواد پلیمری در این صنعت است. یکی مزایای استفاده از محصولات پلیمری در صنایع کشاورزی، بهینه سازی مصرف آب است. قیمت مناسب، تولید آسان تر و … باعث شده هر روز قطعات جدیدتری با مواد پلیمری تولید شود. بخش اعظمی از تولید لوله و اتصالات چندین سال است که با مواد پلیمری تولید می شود. یکی از موادی که برای اتصالات آبیاری مورد استفاده قرار میگیرد پلیمر پلی استال است. مواد پلی استال به علت قیمت بالا برای تولید کنندگان اتصالات صرفه اقتصادی ندارد. شرکت پلی ساز با بهره مندی از دانش و تجربیات متخصصین خود توانسته است گرانول اتصالات بر پایه پلی پروپیلن یا به عبارتی پ پ اتصالات تولید نماید که از لحاظ خواص و ویژگی ها، مشابه پلی استال باشد ولی قیمتی به مراتب ارزان تر داشته باشد.

ویژگی های گرانول PP پ پ اتصالات

گرانول اتصالات ساخت شرکت پلی ساز رنگی مشکی دارد و برای اتصالات آبرسانی و آبیاری کشاورزی نظیر شیر خودکار، شیر توپی و… مورد استفاده قرار میگیرد. این گرانول اتصالات یا به عبارتی پ پ اتصالات ، استحکام بالایی دارد و در مقابل تغییرات جوی (گرما و سرما) مقاوم است. یکی از چالش هایی که شرکت های سازنده اتصالات در زمان تولید با آن روبرو هستند هنگام تزریق قطعات رزوه دار می باشد که گرانول شرکت پلی ساز به خوبی جوابگوی تولید اتصالات رزوه دار می باشد.

اطلاعات فنی محصول

شرکت پلی ساز  تولید کننده محصولات و سازنده تجهیزات پلیمری در ایران می باشد .این شرکت در سال 1390تاسیس گردید و در طی این مدت  حضور در این عرصه صنعت پلیمر توانسته است با بهره گیری از همکاری و مشاوره ی متخصصین، به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه، آزمایشگاه و کنترل کیفی و همچنین بخش بازرگانی گام بلندی به سوی تولید محصولات و ساخت تجهیزات پلیمری  با کیفیتی کم نظیر بردارد. شرکت پلی ساز  با اتکا بر گنجینه ای از تجربه ی یک  دهه فعالیت و تولید و ایجاد روابط گسترده با مراکز تحقیقاتی پلیمری ایران و جهان، راهی دراز پیموده است تا امروز محصولات و تجهیزات  را با  کیفیتی بهتر و شرایطی مقرون به صرفه در اختیار صنایع مهم کشور  قرار دهد.

ارتباط با کارشناس شرکت پلی ساز
سلام وقت بخیر، چطور میتونم کمکتون کنم؟